Privaatsuspoliitika


Käesoleva veebilehe omanik ja haldaja on pārvalda SIA “CIDO GRUPA”, Ostas iela 4, Rīga, LV-1034,
Latvija, reģistrācijas Nr. LV40003176944 (edaspidi „Cido Grupa “või „meie“).

Järgnevalt selgitame, kuidas me kasutame Teie isikuandmeid, mida Te digitaalse jalajäljena jätate ja/või esitate siis, kui meie veebisaiti meistritegildi.ee (edaspidi „veebisait“) külastate ning mitmesuguseid veebisaidi teenuseid kasutate.

Käesoleva veebisaidi kaudu kogutavate isikuandmete vastutav töötleja on SIA “CIDO GRUPA”

1.Isikuandmete kogumine

Teid teavitatakse eelnevalt iga kord, kui Teie kohta kogutakse isikuandmeid. Käesoleval ajal me ei töötle, sh ei kogu antud veebisaidi kaudu isikuandmeid. Me ei kogu IP-aadresse ning kasutame üksnes kolmanda osapoole jälgimisvahendeid, nagu näiteks Google Analytics, et edastada ainult anonüümseid IP aadresse. Rohkem infot:
https://support.google.com/analytics/answer/2763052?hl=en&ref_topic=2919631

Veebisaidi kasutamine

SIA “CIDO GRUPA” säilitab statistikat selle kohta, milliseid veebisaidi valdkondi meie kasutajad külastavad ning milliseid tooteid kasutajad eelistavad. Kõnealused andmed ei hõlma isikuandmeid. SIA “CIDO GRUPA” kasutab kogutud andmeid selleks, et suurendada teadmisi seoses veebisaidi kasutamisega. Kõnealust teavet kasutatakse selleks, et veebisaiti täiustada. Siiski kasutame kõigi kasutajate navigeerimisandmeid, et mõista, kuidas meie kasutajad kogu kasutajagrupina veebisaiti kasutavad, ning selle taustal püüame täiustada oma veebisaiti. Me ei näe seda, kust Te pärit olete või millisele veebilehele liigute, kui lahkute meie veebisaidilt. Lisaks kogume teavet selle kohta, milliseid tooteid meie kasutajad kogu kasutajagrupina eelistavad. Kõnealust teavet kasutatakse veebisaidi täiustamiseks.

2. Küpsised

Kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Lugege palun täiendavalt küpsiste kohta meie küpsistepoliitikast, mille leiate siit: http://cido.ee/ee/cookie-policy/ Küpsiste kaudu kogutud isikuandmeid töötleme järgmistel eesmärkidel:

  • rakendada, täiustada ja optimeerida veebisaidi ja sellega seotud teenuste funktsioneerimist ning kasutajakogemust;
  • teostada kliendi- ja kasutajaanalüüse ning segmentimist selleks, et parendada meie arusaamist kasutajatest, samuti, et paremini ja sihtotstarbeliselt pakkuda teenuseid kasutajatele, sealhulgas Teile;
  • statistilisel eesmärgil.

3. Turvalisus

Rakendame turvameetmeid, et tagada meie sisekorra vastavus kõrgetele turvapoliitika standarditele. Seetõttu anname endast parima, et kaitsta Teie isikuandmete usaldusväärsust ja konfidentsiaalsust.

4. Muu

Küsimuste korral palume võtta ühendust e-posti aadressil: Ranner.Kuningas@royalunibrew.com