CIDO-st


Me oleme uhked, et oleme juba mitmeid aastaid olnud juhtivad mahlatootjad Baltimaades, ning et meie mahlad on kõrgelt hinnatud rohkem kui 20. riigis üle terve maailma. Sealhulgas Jaapanis, Hiinas, Kanadas, Araabia Ühendemiraatides. Me toodame uhkusega oma mahlad Lätis, hoolimata tõsiasjast, et oleme siin jäänud ainsaks kohalikuks mahlatootjaks.

Brändist


CIDO bränd ise sai aga alguse 1996. aastal, mil naturaalsete mahlade, nektarite ja mahlajookide tootmisega alustati. CIDO Grupa üheks nurgakiviks on mahlajoojate ootuste täitmine ning nende rõõmustamine uute toodete ja maitsetega.

CIDO Grupa


CIDO Grupa (algupärane nimi - Cido Pārtikas Grupa) asutati 1994. aastal, kui võeti üle karastusjookide tootja SIA RyBarg tootmisliinid ning riigi omandis olev karastusjookide tehas Milgravis. CIDO eelkäija SIA RyBarg oli oma tootmisega alustanud aasta varem (1993), mil pudelitesse villiti metsmaasika siirupit ning mullidega karastusjooki Sunset.

Sellest ajast alates on ettevõte teinud mahlade tootmisesse suuri investeeringuid, et täita maailma kõrgeid kvaliteedistandardeid. 1996. aastal sai CIDO-st esimene ettevõte Baltimaades, mis tootis naturaalseid mahlasid korgiga pakki. Kaks aastat hiljem (1996) investeeriti uude tootmisliini, et villida mahlasid väikestesse 0,2 liitristesse pakkidesse ja 2006. aastal pooleliitristesse.

Naudi mahlast kogemust Vaata meie tooteid